Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 10мм, а бічно сторона-вдвічі більша за неї. знайди

периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянова Элина.

Боковая сторона = 10×2=20(мм)

Р=10+20+20=50(мм)=5(см)