Знайдить числове значення виразу k÷0,085-2,013 якщо дорианюють 0,72​


Ответы на вопрос

Отвечает Рубцова Алина.

Ответ:

k=0,232305

Пошаговое объяснение:

k:\frac{17}{200} -\frac{2013}{1000} =\frac{18}{25}

k*\frac{200}{17}-\frac{2013}{1000}  =\frac{18}{25}

\frac{200}{17} k-\frac{2013}{1000} =\frac{18}{25}

200000k-34221=12240

200000k=12240+34221

200000k=46461

k=\frac{46461}{200000}

k=0,232305