Сума трьох послідовних натуральних чисел дорівнює 99. Знайдти ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Гулько Данил.

Ответ:

Ответ: 32, 33, 34

Пошаговое объяснение:

n+(n+1)+(n+2)=99

n+n+1+n+2=99

3n=96

n=96/3

n=32

n+1=33

n+2=34

Отвечает Малиновский Рома.
X1 , x2 + 1 , x3 + 2 = 99
3x + 3 = 99
3x = 96
x =96/3
x = 32
x1 = 32, x2 = 33, x3 = 34