Очень срочно!!! Відрізок довжиною 72 см поділили на частини пропорційно числам 5 : 6 : 7.

Знайдіть довжину кожної частини. 1)15, 36, 21 2)16, 20, 36 3)10, 30, 32 4)20, 24, 28

Ответы на вопрос

Отвечает Ногай Динара.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

задаём "х" и пишем, что 5х+6х+7х=72. То есть, х=4(одна часть). 5×4=20, 6×4=24, 7×24=28