Сума трьох доданків дорівнює 96. Перший доданок дорівнює 30% суми і становить 60% другого доданка.

Знайди ці доданки. (Вибери три відповіді) *

Ответы на вопрос

Отвечает Головин Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

96 * 30% = 96 * 30 : 100 = 28,8 - перший доданок

28,8 : 60% = 28,8 : 60 * 100 = 48 - другий доданок

96 - 28,8 - 48 = 19,2 - третій доданок