В одній коробці було у 7 разів більше яблук, ніж у другій. Коли з першої коробки взяли 38 яблук, а

з другої - 14, то у другій залишилось на 78 яблук менше, ніж у першій. Скільки яблук було у кожній коробці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленчук Люба.

Ответ:119; 17

Пошаговое объяснение:

У першій коробкі 7х

У другій х

Потім у першій стало 7х-38

У другій х-14

1к-2к=78

7х-38-(х-14)=78

7х-38-х+14=78

6х=102

Х=17

Отже: 1к=7х=17*7=119

2к=х=17