Липовий цвіт під час сушіння витрачає 84% своєї маси. Скільки вийде сухого липового цвіту з 800кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Ашмарин Дмитрий.

Ответ:

800×84/100= 672  або 800×0,84=672 кг втратить маси під час сушіння

800-672=128 кг вийде сухого липового цвіту

Пошаговое объяснение: