Помогите плыс!!! Липовий цвіт при сушінні втрачає 3\4 своеї маси.Скільки треба взяти свіжої

липи,щоб отримати 12кг сухого липового цвіту?

Ответы на вопрос

Отвечает Смірнов Артур.

1) 1-3/4= 1/4 часть свежей травы 12 кг
2) 12*4:1=48 кг свежей липы нужно взять для 12 кг сухого липового цвета