1266. Липовий цвіт при сушінні втрачає 74% своєї маси. Скільки су хого липового цвіту вийде з 30 кг

свіжого?

Ответы на вопрос

Отвечает Сериков Оралхан.

из 30 кг потеряется 30*0.74=22.2/кг/, тогда останется 30-22.2=7.8/кг/

Ответ 7.8кг