Срочно помогите: З автостоянки виїхали 70% усіх машин, після чого там залишилося 12 машин.Скільки

машин було на автостоянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Шалаева Олеся.

Ответ:

12-30%

x-100%

12/30=0,4 - припадає на 1%

0.4*100=40 машин

Пошаговое объяснение:

Отвечает Машанов Макс.

Ответ: спочатку було 40 машин.

Пошаговое объяснение:

12 машин це 30%(100-70=30), тому 12/30=x/70(дробом)

x=70*12/30

x=70*4/10

x=7*4

x=28

28 машин це 70%

100%=30%+70%

100%=28+12=40