Обчисліть середнє арифметичне чисел: 1; 3; 5; 6; 7 і 8​


Ответы на вопрос

Отвечает Пиралиев Рамазан.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

1+3+5+6+7+8= 30

\frac{30}{6}=5

Отвечает Девятова Екатерина.

Ответ:

5

Середне арифметичне-це сума цих чисел поділена на кількість ціх чисел

Всього є 5 чисел

Сума цих чисел

1+3+5+6+7+8=30

Середнє арифметичне

30/6=5