Мама зварила з сиром 46 вареників, а з картоплею - на 22 вареники менше, ніж з сиром. Василько з'їв

1/7 усіх вареників. Скільки вареників з'їв Василько???

Ответы на вопрос

Отвечает Немирівська Танюша.

Ответ:

10 вареників

Пошаговое объяснение:

1)46-22=24 ( вареників з картоплею)

2)24+46=70 вареників всього

3) 70×1/7=10 (вареників з'їв Василько)

Відповідь: 10 вареників.