Мама зварила 63 вареники, з них 7/9 становили вареники з картоплею. Скільки вареників з картоплею

зварила мама?

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Анастасия.

Ответ: 49

Пошаговое объяснение: 1/9 = 63:9 = 7

7/9 = 7*7= 49