Розв’яжіть рівняння 8x - 3 (2x -1) = 2x+ 5


Ответы на вопрос

Отвечает Harutyunyan Saribek.

8х-6х+3=2х+5

8х-6х-2х=-3+5

0х=2

Немає вирішення

Пошаговое объяснение: