Бригада комбайнерів за три дні скосила пшеницю. Першого дня скосили 34% всієї площі, другого 36%

всієї площі, а третього решту75(га). Скільки гектарів пшениці скосила бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Татарчук Саша.

Ответ:

250

Пошаговое объяснение:

за первые 2 дня скосили 34+36=70%, значит за третий 100-70=30%, значит 1% это 75га / 30% = 2.5 га, значит 100% это 2.5 × 100 = 250 га.

можно "лучший ответ"?

Отвечает Андреев Алексей.
Адказваю на Беларускай мове, бо на жаль, Украінскую не ведаю.

За першы і другі дні ў суме яны скасілі 70% усей плошчы, то бок засталося скасіць 30%. Гэтыя 75 Га і ёсць 30%. Састаўляем прапорцыю:
75 Га - 30%
х Га - 100%
75*100/30 = 250
Адказ: Брыгада скасіла 250 Га.