Прошуууу у книжці 72 сторінки за перший день хлопчик прочитав 4/9 кількості сторінок книжки скільки

сторінок він прочитав за перший день

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 72х 4/9=32 сторінки

Отвечает Чепель Роман.

Відповідь:

32 сторінки

Покрокове пояснення:

72х 4/9=32 (ст.)

Відповідь:32 сторінки він прочитав за перший день.