Знайдіть скалярний добуток векторів а(2,1;-4; 5 1/3) і b(-10;1/2;3)


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Алина.

Відповідь:

-7

Пояснення:

a⁻(2,1;-4;5\frac{1}{3})=(2,1;-4;\frac{16}{3})

b⁻(-10;\frac{1}{2};3)

a⁻*b⁻=ax*bx+ay*by+az*bz

a⁻*b⁻=2,1*(-10)+(-4)*\frac{1}{2}+\frac{16}{3}*3=-21-2+16=-7