При тушкуванні м'ясо втрачає 24% своєї маси. Скільки сирого м'яса треба взяти, щоб отримати 38 кг

тушкованог

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Катерина.

100% - 24% = 76% - тушёное мясо

Пропорция: 38 кг тушёного мяса - 76%

                      х кг сырого мяса - 100%

х = 38 · 100 : 76 = 3800 : 76 = 50 (кг) - столько сырого мяса потребуется.

Вiдповiдь: 50 кг сирого м'яса.