Купили 3 кг огірків по 7,3 грн за 1 кг і 7 кг помідорів. За помідори заплатили на 35,15 грн більше,

ніж за огірки. Скільки коштує 1 кг помідорів?

Ответы на вопрос

Отвечает Керейбаев Толеген.

Ответ:

1)7,3×3=21,9(грн)-за 3кг огурцов;

2)21,9+35,15=57,05(грн)- за 7 кг помидоров;

3)57,05:7=8,15(грн)- за 1 кг помидоров.