Розвяжіть задачу У кошику лежить 32 кг яблук і груш, причому яблук у 3 рази менше, ніж груш.

Скільки кілограмів яблук лежить у кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Safonova Yana.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

яблок 1/4

груш 3/4

32*(1/4)=8кг

32*(3/4)=24кг

Отвечает Рачкова Лена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай груш х кг, тоді яблук х :3 то маємо рівняння;

х * х:3 =32

2х=32-3

х=15,5