Допоможіть будь ласка розвязати задачу! Караван верблюдів йшов першого дня 8 год. зі швидкістю 9

км\год., другого дня - 6 год., зі швидкістю 8 км\год. Яку відстань пройшов караван за два дня! Знайти значення виразу a+b, якщо а=120, b=89 ???

Ответы на вопрос

Отвечает Санжижапов Сультим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Расстояние, которое прошёл караван за два дня:

8·9+6·8=8(9+6)=8·15=120 км

Если a=120; b=89:

a+b=120+89=209