Знайдіть число, якщо 3/7 його дорівнює 42,6


Ответы на вопрос

Отвечает Вергасов Стас.

Ответ:

99,4

Пошаговое объяснение:

3/7-42,6

7/7-х

Х= 7/7*42,6:3/7= 1*42,6*7/3= 99,4