Допоможіть.......... Даю 30 балів .... За 2 блокноти і 5 зошитів заплатили 8.3 грн, а за 2

блокноти і 1 зошит -3.9 грн. скільки коштує один блокнот і один зошит

Ответы на вопрос

Отвечает Панасенко Диана.

Ответ:

2y+5x=8.3

2y+x=3.9

x=3.9-2y

2y+5*(3.9-2y) =8.3

2y+19.5-10y=8.3

-8y=-11.2

8y=11.2

y=1.4(грн) -вартість 1 блокнота

x=3.9-2*1.4=1.1( грн) -вартість 1 зошита

Перевірка

2*1.4+5*1.1=8.3

2*1.4+1.1=3.9

))