Розв'яжіть рівняння 0,5(8x+1)=1,5-(2-4x)​


Ответы на вопрос

Отвечает Erdnieva Bairta.

Ответ:

Рівняння не має коренів

Пошаговое объяснение:

0,5(8x+1)=1,5-(2-4x)​

4x+0,5=1,5-2+4x

4x-4x=1,5-2-0,5

0*x=-1

Рівняння не має коренів