Знайдить розвязок неривности 25 <х <35 який э спильным дильныком чысел 52 и 78


Ответы на вопрос

Отвечает Гайчук Николай.

Відповідь:

х=26

Покрокове пояснення:

Знайдемо спільний дільник чисел 52 і 78.

I. Розкладемо їх на множники:

52=2*2*13

78=2*3*13

II. Запишемо те, що спільне для них: 2, 13

III. Записуємо їх найменшій ступінь : 2¹, 3, 13

IV. Перемножуємо їх: 2*13=26

Отже, х=26