Одна сторона трикутника дорівнює 8м ,інша -10м.якою може бути третя сторона за умови що периметр

трикутника менший за 30м.

Ответы на вопрос

Отвечает Горбаченко Артём.

Ответ:

любой, меньше 12

Пошаговое объяснение:

Допустим 3 сторона = x

Тогда P = 8+10+x = 18+x < 30 -> x < 12