Варіант 1 29212. Периметр прямокутника дорівнює 12,4 см, одна з йогосторін на 3,8 см менша від

сусідньої. Знайдіть площу прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Долматова Мария.

Ответ:

S = 24см2

Пошаговое объяснение:

Р = 2а + 2b (де а - одна сторона, а b - інша)

Нехай а = х, тоді b = х - 3,8 (бо одна зі сторін менша на 3,8).

Складемо рівняння:

2х + 2(х-3,8) = 12,4

2х + 2х - 7,6 = 12,4

4х = 20

х = 5

Отже, сторона а = 5см, а сторона b = 5 - 3,8 = 1,2

S = 2а*2b см2

S = 2*5*2*1,2 =10*2,4 = 24см2