На городі посіяли 34 рядки буряків, а моркви - на 19 рядків більше. Скільки всього рядків моркви і

буряків було на городі?

Ответы на вопрос

Отвечает Новицкая Настя.

Ответ:

53 и 34

Пошаговое объяснение:

34+19=53(рядків моркви)

53+34=87(всього рядків)

Отвечает Зенкаева Луиза.

34+19=53(р)

Ответ:54 ряда моркови и бурака было в огороде