Дізнайтеся 3/4 з 60 хв та 2/5 100 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Паша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)60:4=15(хв) 1/4 з 60 хвилин.

2)15*3=45(хв) 3/4 з 60 хвилин.

4)100:5=20(см) 1/5 із 100 сантиметрів.

5)20*2=40(см) 2/5 із 100 сантиметрів.