у класі всі дівчатка відвідують гурток. 5 - плетуть, 6 - вишивають, 3 - плетуть і вишивають.

Скільки дівчаток у класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Максим.

Відповідь:

у класі 8 дівчат

Покрокове пояснення:

(5-3)+(6-3)+3=2+3+3=8

Отвечает Кий Валентина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

або 14 або 11