Допоможіть Запиши вираз і обчисли його значення. Значення 3/4 різниці чисел 248016і 19764.


Ответы на вопрос

Отвечает Габдрахим Айнур.

Відповідь:

171189

Покрокове пояснення:

(248016 - 19764) : 4 * 3 = 228252 : 4 * 3 = 57063 * 3 =  171189