Помогите срочно !!!!!!!!!решить уравнение:х+х*2+х*3+х+4=46


Ответы на вопрос

Отвечает Сман Мухамеджан.

Ответ:

* - это степень или умножение?

x+2x+3x+x+4=46

Добавляем все x

3х+4х=46-4(переносим 4 в право и изменяем знак на противоположный)

7х=42

x=6

Отвечает Макарова Анжелика.

Відповідь:

х=6

Покрокове пояснення:

х+х*2+х*3+х+4=46

х+2х+3х+х+4=46

Невідомі доданки збираємо в лівій частині рівняння від знака "=", а відомі - в правій. Переносимо відомий доданок 4 вправо при цьому змінюємо знак на протилежний.

х+2х+3х+х=46-4

1х+2х+3х+1х=46-4

Виконуємо дії в лівій і правій частинах від знака "="

7х=42

х=42:7

х=6