1)Реконструкція дороги дозволила зменшити час поїздки по маршрутці з одного мікрорайону в інший з

50 хв до 40 хв. Який відсоток становить час нового маршруту від часу попереднього? Відповідь: А Б В Г Д20% 40% 50% 60% 80%2)Розв’яжіть рівняння :  |x−20| = 3Відповідь:А Б В Г Д17 23;17 -18;-2 23 інша відповідьP.S.Заранее благодарю:)

Ответы на вопрос

Отвечает Баскаков Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 50-100%

40-х%

х=(40*100)/50= 80%

2)|x−20| = 3

х-20=3

х=23