У двох хлопчиків 300 поштових марок. Якщо перший віддасть другому 30 марок, то в них марок стане

порівну. Скільки марок було спочатку у кожного хлопчика?

Ответы на вопрос

Отвечает Турарбеков Ернат.

Ответ:

У першого було 180 марок, а у другого 120 марок.

Пошаговое объяснение:

У двох хлопчиків 300 поштових марок

Якщо перший віддасть другому 30 марок, то в них марок стане порівну

Дізнаємося скільки марок буде порівну:

1. 300:2=150 марок

Якщо перший віддав другому 30 марок, та у них стало порівну, виходить:

1. 150-30=120 марок було спочатку у другого

2. 150+30=180 марок було спочатку у першого

3. 120+30=150 марок стало у другого

4. 180-30=150 марок стало у першого

5. 150+150=300 марок всього