У класі 40 учнів, хлопчи- ки складають 60 %. Скількихлопчиків у класі? Скількидівчаток у класі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Свиридова Александра.

Ответ:

24 хлопчики та 16 дівчат

Пошаговое объяснение:

1) 40*60:100=24(уч.)- становлять хлопчики

2) 40-24=16(уч.)-становлять дівчата