Перший робiтник виготовляе 96 деталей на 2 год швидше, нiж других 112 таких деталей. Скильки

деталей виготовляе щоггдини кожний робiтник, якщо Перший робить на 2 деталi больше, нiж другий?

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Юлиана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х дет/год - продуктивність праці ІІ

(х+2)дет/год - продуктивність праці І

112/х - 96/(х+2)=2

112х+224-96х=2х²+4х

2х²-12х-224=0

х²-6х-112=0

D=6²+448=484

х=(6+22)/2

х=14(дет/год) - виготовляє щогодини ІІ робітник

14+2=16(дет/год)  - виготовляє щогодини І робітник