Срочно помогите Павучок довжиною 2 см пряде нитку для павутини. Його довжина в 150 разів більше

довжини павучка. На скільки довжина павутини більше довжини тіла його творця?​

Ответы на вопрос

Отвечает Краус Марина.

1) 2 · 150 = 300 (см) - довжина павутини.

2) 300 - 2 = 298 (см) -

На 298 см довжина павутини більше довжини тіла його творця.​