Членам однієї родини разом 73роки. Сім'я складається з чоловіка, дружини, дочки і сина. Чоловік

старший за дружину на 5 років,а дочка за сина на 2 роки. Чотири роки тому усім разом було 58 років. Скільки зараз кожному члену родини?

Ответы на вопрос

Отвечает Чермошенцева Надежда.

Ответ:

3 - сину, 5- дочці, 30- дружині, 35 - чоловіку

Пошаговое объяснение:

Я не знаю как правильно это решить, могу только логически

1)73-58=15 (років) - різниця між загальною кількістю років 4 роки тому та зараз

2)Всього членів родини - 4  і пройшло чотири роки як стало усім разом 73 років,  між тим різниця всього - 15 років, однак, мала би бути: 4*4=16 (років).

Отже, різниця між загальним віком мала змінитись на 16 одиниць. Таким чином, одному члену родини не було навіть 1 року

3) Не було навіть 1 року сину, оскільки дочка його старша на 2 роки, тому: зараз сину - 3 роки (15-4*3=3), оскільки пройшло чотири роки  і раніше йому не було 1 рік), дочці зараз: 3+2=5 років

4) 73-(3+5)=65 (роки) - зараз разом дружині та чоловіку

5)Дружина менша за чоловіка на 5 років, отже, їй: (65-5):2=30 (років)

6) Чоловік старший за дружину на пять років, тому йому: 30+5=35 (років)