У бідоні був мед.коли з нього відлили дві трилітрові банки меду,то залишилося 18л.скільки меду було

спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Вадим.

Ответ:

1) 2•3 =6 (л.) - отлили

2) 18+6= 24 (л) - было в бидоне

Ответ: 24 л.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Микшин Архип.

1) 2×3=6(л) — отлили;

2) 18+6=24(л) — было в бидоне.

Ответ: 24 л.