Знайти похідну функції в т. х=1, якщо y=8x^2+2x^(-3)-4А 16 Б -5 В 10 Г 15


Ответы на вопрос

Отвечает Клишина Александра.

Ответ:

В 10

Пошаговое объяснение:

y=8x²+2x⁻³-4=8x²+\frac{2}{x^{3} } -4

f'(x)=16x- \frac{6}{x^{4} }

f'(1)=16*1 - \frac{6}{1^{4} }=16-6=10