Знайдіть значення похідної функції f(x)=e^x/3x+1 в точці х0=0 / Cрочно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Гер Вова.

Ответ: -1

Пошаговое объяснение:

найдем производную,

f'(x)=(e^x* (3x+1)-e^x*3) /(3x+1^2)=e^x(3x+1-3)/(3x+1)^2 =

e^x*(3x-2) /(3x+1)^2

f'(0)=e^0 *(3*0-2) /(3*0+1)^2=1*(-1) /1=-1