Знайти різницю арифметичної прогресії an , якщо a1 = −3, a7=9 а. –2 б. 10 в. 2 г. 4 Дано

арифметичну прогресію an. Знайти a21, якщо a1 = 2, a2 = 7. а. 97 б. 102 в. 107 г. інша відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Адаева Катя.

Відповідь:

1)   в.2

2) б.102

Покрокове пояснення:


Отвечает Федів Антон.

1. a₁ = −3; a₇=9

аₙ=а₁+d*(n-1)

a₇=а₁+6d=9⇒6d=9-(-3); d=12/6=2

Ответ в) 2

2. a₁ = 2, a₂ = 7⇒d=a₂-a₁=7-2=5

a₂₁=a₁+20d=2+20*5=102

Ответ б) 102