Склади і розв’яжи рівняння, якщо різницю невідомого числа і від’ємника 42 зменшили у 6 раз отримали

число 12.

Ответы на вопрос

Отвечает Чижик Ярослав.

Ответ:

114.

Пошаговое объяснение:

(х-42):6=12

х-42=72

х=72+42

х=114

(114-42):6=12