Земельні угіддя агрофірми мають площу 1220 га. Площа поля на 25 % більша за площу саду, а площа

лугу на 80 гаменша від площі саду. Знайдіть, яку площу окремо займаютьполе, сад і луг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамадуллина Залия.

Ответ:

х- площа сада

1,25х-площа поля

х-80- площа лугу

х+1,25х+(х-80)=1220

3,25х=1300

х=1300:3,25

х=400га-пл.сада

1,25*400=500га-пл.поля

400-80=320га-пл.лугу

400+500+320=1220

Пошаговое объяснение: