Які 3 числа більші від 1/8, та менші від 1/7. (Завдання для підготовки ЗНО з 7-го класу)


Ответы на вопрос

Отвечает Шилина Алина.

Ответ:

x₁=29/224 ;  x₂=30/224 ;   x₃=31/224

Пошаговое объяснение:

1/8 < x < 1/7

28/224 < x < 32/224

Отвечает Михеев Виталий.

Ответ: 2/15; 0,13; 0,14. Всё простто.

Пошаговое объяснение: