40 саны өзінің квадратының қанша пайызын құрайды? помогите пжл ​


Ответы на вопрос

Отвечает Полушкин Виктор.

Пошаговое объяснение:

40²=1600

1600 - 100%

40 - х

40×100/1600=4000/1600=2,5%