Заняття No 35 3. Леопард - пробіг за 3 години 30 км,а лев за 3 години 27 км. Якою булашвидкість

леопарда та лева, якщо вва-жати що кожної години вони пробіга-ли однакову відстань?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Артём.

Пошаговое объяснение:

Формула швидкості :

V= S/t , де

S - відстань

t - час

Знайдемо яка швидкість була у Леопарда :

S= 30 км

t= 3 год

V= 30 /3

V= 10 км/год - швидкість Леопарда

Знайдемо яка швидкість була у Лева :

S= 27 км

t= 3 год

V= 27/3

V= 9 км/год- швидкість Лева