Перемножили декілька натуральних чисел і отримали 184. Скільки чисел перемножили, якщо відомо,

щоодне з них удвічі більше за друге. А) 2; Б)3; В)9; Г)11

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Відповідь: 3

Покрокове пояснення: фото


Отвечает Sarkisyan Razmik.

Ответ:

Б) 3

Пошаговое объяснение:

a \cdot b \cdot \ldots = 184

a = 2b

2b \cdot b \cdot \ldots = 184

2b^2 \cdot \ldots = 184

b^2 \cdot \ldots = 92 = 2^2 \cdot 23 \Rightarrow b = 2 \Rightarrow 4, 2, 23 \Rightarrow 3