Tat. Маса сирих цегли становила 350 кг. Після су- а та запалювання вона зменшилася на п'яту час.

Яка маса цеглини після сушіння та випалювання​

Ответы на вопрос

Отвечает Жураховский Дима.

Ответ:

280

Пошаговое объяснение:

1) 350:5=70 (кг) вес который теряет кирпич

2)350-70=280(кг) вес кирпича после запекания