Допоможи Хвальковi обчислити периметр прямокутнка , якщо площа прямокутника 30 см в квадрате, а

довжына- 6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевин Тёма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=30 см^2

a= 6 см

найдем сторону

b = S/a = 30/6 = 5 см

тогда периметр

Р=2*(a+b) = 2* (5+6) = 22 см